SCFS8000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch. Féach sonraíochtaí le haghaidh sonraí táirge.
Forbhreathnú ar Tháirge
Cuid Uimhir: SCFS8000
Monaróir / Branda: Semtech
Cur síos ar an Táirge DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
Datasheets: SCFS8000.pdf
Stádas RoHS Tá neamh-chomhlíontach luaidhe / RoHS ann
Coinníoll Stoc 446 pcs stock
Long Ó Hong Cong
Slí Loingsiú DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Tagairt Praghas (I US Dollar)
25 pcs
Cuir Iarratas ar Fhocail
  • Qty:
Tabhair do spriocphraghas dúinn má tá méideanna níos mó ná iad siúd atá ar taispeáint.
  • Cuid Uimhir
  • Ainm na Cuideachta
  • Ainm an Teagmhálaí
  • R-phost
  • Teachtaireacht
Sonraíochtaí SCFS8000
Cuid Uimhir SCFS8000 Monaróir Semtech Corporation
Tuairisc DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Tá neamh-chomhlíontach luaidhe / RoHS ann
Cainníocht Ar Fáil 446 pcs Bileog sonraí SCFS8000.pdf
Voltage - Buaic droim ar ais (Max) Standard Voltage - Ar Aghaidh (VF) (Max) @ Má 500mA
Voltage - Miondealú - Sraith -
Stádas RoHS Bulk Aisghabháil Am Droim ar Ais (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Friotaíocht @ Más rud é, F - polarú Axial
Teocht Oibriúcháin - Acomhal 150ns gléasta Cineál Through Hole
Taise Íogaireacht Leibhéal (MSL) 1 (Unlimited) Monaróir Cuid Uimhir SCFS8000
leathnaithe Tuairisc Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole Cumraíocht óid 1µA @ 8000V
Tuairisc DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Atá ann faoi láthair - Reverse sceite @ Vr 16.2V @ 3A
Atá ann faoi láthair - Meán cheartú (Io) (in aghaidh an óid) 8000V (8kV) Toilleas @ Vr, F -55°C ~ 150°C