SCFS2000
SemtechSemtech
Semtech
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch. Féach sonraíochtaí le haghaidh sonraí táirge.
Forbhreathnú ar Tháirge
Cuid Uimhir: SCFS2000
Monaróir / Branda: Semtech
Cur síos ar an Táirge DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
Datasheets: SCFS2000.pdf
Stádas RoHS Tá neamh-chomhlíontach luaidhe / RoHS ann
Coinníoll Stoc 949 pcs stock
Long Ó Hong Cong
Slí Loingsiú DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Tagairt Praghas (I US Dollar)
10 pcs
Cuir Iarratas ar Fhocail
  • Qty:
Tabhair do spriocphraghas dúinn má tá méideanna níos mó ná iad siúd atá ar taispeáint.
  • Cuid Uimhir
  • Ainm na Cuideachta
  • Ainm an Teagmhálaí
  • R-phost
  • Teachtaireacht
Sonraíochtaí SCFS2000
Cuid Uimhir SCFS2000 Monaróir Semtech
Tuairisc DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Tá neamh-chomhlíontach luaidhe / RoHS ann
Cainníocht Ar Fáil 949 pcs Bileog sonraí SCFS2000.pdf
Voltage - Ar Aghaidh (VF) (Max) @ Má 5.4V @ 3A Voltage - DC droim ar ais (Vr) (Max) 2000V
Soláthraí Pacáiste Gléas - luas Fast Recovery = 200mA (Io)
Sraith - Aisghabháil Am Droim ar Ais (TRR) 150ns
Pacáistiú Bulk Pacáiste / Cás Axial
Teocht Oibriúcháin - Acomhal -55°C ~ 150°C gléasta Cineál Through Hole
Cineál óid Standard Cur síos Mionsonraithe Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
Atá ann faoi láthair - Reverse sceite @ Vr 5µA @ 2000V Atá ann faoi láthair - Meán cheartú (Io) 1.5A