STTH2003CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2003CG Image
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch. Féach sonraíochtaí le haghaidh sonraí táirge.
Forbhreathnú ar Tháirge
Cuid Uimhir: STTH2003CG
Monaróir / Branda: STMicroelectronics
Cur síos ar an Táirge DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK
Datasheets: STTH2003CG.pdf
Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Coinníoll Stoc 6657 pcs stock
Long Ó Hong Cong
Slí Loingsiú DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6657 pcs
Cuir Iarratas ar Fhocail
  • Qty:
Tabhair do spriocphraghas dúinn má tá méideanna níos mó ná iad siúd atá ar taispeáint.
  • Cuid Uimhir
  • Ainm na Cuideachta
  • Ainm an Teagmhálaí
  • R-phost
  • Teachtaireacht
Sonraíochtaí STTH2003CG
Cuid Uimhir STTH2003CG Monaróir STMicroelectronics
Tuairisc DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Cainníocht Ar Fáil 6657 pcs Bileog sonraí STTH2003CG.pdf
Voltage - Ar Aghaidh (VF) (Max) @ Má 1.25V @ 10A Voltage - DC droim ar ais (Vr) (Max) 300V
Soláthraí Pacáiste Gléas D2PAK luas Fast Recovery = 200mA (Io)
Sraith - Aisghabháil Am Droim ar Ais (TRR) 35ns
Pacáistiú Tube Pacáiste / Cás TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ainmneacha Eile 497-12802-5
STTH2003CG-ND
Teocht Oibriúcháin - Acomhal 175°C (Max)
gléasta Cineál Surface Mount Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited)
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant Cineál óid Standard
Cumraíocht óid 1 Pair Common Cathode Cur síos Mionsonraithe Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Atá ann faoi láthair - Reverse sceite @ Vr 20µA @ 300V Atá ann faoi láthair - Meán cheartú (Io) (in aghaidh an óid) 10A
Uimhir Pháirtaigh STTH2003C
Loingsiú
FedexDHLUPSTNT
GARAÍOCHT FAOI DEARTHA
Clibeanna Gaolmhara
Táirgí Gaolmhara
STTH2003CGY-TR
STTH2003CGY-TR
monaróirí: STMicroelectronics
Tuairisc: DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK
I stoc: 58738 pcs
íoslódáil: STTH2003CGY-TR.pdf
RFQ
STTH2002DI
STTH2002DI
monaróirí: STMicroelectronics
Tuairisc: DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
I stoc: 35272 pcs
íoslódáil: STTH2002DI.pdf
RFQ
STTH2003CFP
STTH2003CFP
Tuairisc: DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220FP
íoslódáil: STTH2003CFP.pdf
STTH2003CG-TR
STTH2003CG-TR