STTH2002D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002D Image
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch. Féach sonraíochtaí le haghaidh sonraí táirge.
Forbhreathnú ar Tháirge
Cuid Uimhir: STTH2002D
Monaróir / Branda: STMicroelectronics
Cur síos ar an Táirge DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
Datasheets: STTH2002D.pdf
Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Coinníoll Stoc 41687 pcs stock
Long Ó Hong Cong
Slí Loingsiú DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 41687 pcs
Tagairt Praghas (I US Dollar)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
Cuir Iarratas ar Fhocail
  • Qty:
Tabhair do spriocphraghas dúinn má tá méideanna níos mó ná iad siúd atá ar taispeáint.
  • Cuid Uimhir
  • Ainm na Cuideachta
  • Ainm an Teagmhálaí
  • R-phost
  • Teachtaireacht
Sonraíochtaí STTH2002D
Cuid Uimhir STTH2002D Monaróir STMicroelectronics
Tuairisc DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Cainníocht Ar Fáil 41687 pcs Bileog sonraí STTH2002D.pdf
Voltage - Ar Aghaidh (VF) (Max) @ Má 1.1V @ 20A Voltage - DC droim ar ais (Vr) (Max) 200V
Soláthraí Pacáiste Gléas TO-220AC luas Fast Recovery = 200mA (Io)
Sraith - Aisghabháil Am Droim ar Ais (TRR) 40ns
Pacáistiú Tube Pacáiste / Cás TO-220-2
Ainmneacha Eile 497-5276-5 Teocht Oibriúcháin - Acomhal 175°C (Max)
gléasta Cineál Through Hole Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited)
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant Cineál óid Standard
Cur síos Mionsonraithe Diode Standard 200V 20A Through Hole TO-220AC Atá ann faoi láthair - Reverse sceite @ Vr 10µA @ 200V
Atá ann faoi láthair - Meán cheartú (Io) 20A Toilleas @ Vr, F -