RNCF2010DKE412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch. Féach sonraíochtaí le haghaidh sonraí táirge.
Forbhreathnú ar Tháirge
Cuid Uimhir: RNCF2010DKE412R
Monaróir / Branda: Stackpole Electronics, Inc.
Cur síos ar an Táirge RES 412 OHM 0.5% 1/3W 2010
Datasheets: 1.RNCF2010DKE412R.pdf2.RNCF2010DKE412R.pdf
Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Coinníoll Stoc 988620 pcs stock
Long Ó Hong Cong
Slí Loingsiú DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988620 pcs
Tagairt Praghas (I US Dollar)
1000 pcs
Cuir Iarratas ar Fhocail
  • Qty:
Tabhair do spriocphraghas dúinn má tá méideanna níos mó ná iad siúd atá ar taispeáint.
  • Cuid Uimhir
  • Ainm na Cuideachta
  • Ainm an Teagmhálaí
  • R-phost
  • Teachtaireacht
Sonraíochtaí RNCF2010DKE412R
Cuid Uimhir RNCF2010DKE412R Monaróir Stackpole Electronics, Inc.
Tuairisc RES 412 OHM 0.5% 1/3W 2010 Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Cainníocht Ar Fáil 988620 pcs Bileog sonraí 1.RNCF2010DKE412R.pdf2.RNCF2010DKE412R.pdf
lamháltas ±0.5% teochta chomhéifeacht ±25ppm/°C
Soláthraí Pacáiste Gléas 2010 Méid / Toise 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Sraith RNCF Mód Painéal 412 Ohms
Cumhacht (Watts) 0.333W, 1/3W Pacáistiú Tape & Reel (TR)
Pacáiste / Cás 2010 (5025 Metric) Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 155°C
Líon na Fhoirceannadh 2 Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited)
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant Airde - Ina suí (Max) 0.026" (0.65mm)
gnéithe Automotive AEC-Q200 Ráta teip -
Cur síos Mionsonraithe 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film comhdhéanamh Thin Film