RNCF0805BTC412R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch. Féach sonraíochtaí le haghaidh sonraí táirge.
Forbhreathnú ar Tháirge
Cuid Uimhir: RNCF0805BTC412R
Monaróir / Branda: Stackpole Electronics, Inc.
Cur síos ar an Táirge RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805
Datasheets: RNCF0805BTC412R.pdf
Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Coinníoll Stoc 1452561 pcs stock
Long Ó Hong Cong
Slí Loingsiú DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1452561 pcs
Tagairt Praghas (I US Dollar)
5000 pcs
Cuir Iarratas ar Fhocail
  • Qty:
Tabhair do spriocphraghas dúinn má tá méideanna níos mó ná iad siúd atá ar taispeáint.
  • Cuid Uimhir
  • Ainm na Cuideachta
  • Ainm an Teagmhálaí
  • R-phost
  • Teachtaireacht
Sonraíochtaí RNCF0805BTC412R
Cuid Uimhir RNCF0805BTC412R Monaróir Stackpole Electronics Inc.
Tuairisc RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Cainníocht Ar Fáil 1452561 pcs Bileog sonraí RNCF0805BTC412R.pdf
Voltage Rátáil - AC - Voltage - Obair 0.125W, 1/8W
Voltage - Miondealú 0805 Tiús (Max) ±50ppm/°C
Méid / Toise 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sraith RNCF
Stádas RoHS Tape & Reel (TR) polarú 0805 (2012 Metric)
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 155°C Taise Íogaireacht Leibhéal (MSL) 1 (Unlimited)
Monaróir Cuid Uimhir RNCF0805BTC412R Airde - Ina suí (Max) 0.026" (0.65mm)
gnéithe Automotive AEC-Q200 FIFO s 2
leathnaithe Tuairisc 412 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Coibhéis Sraith Friotaíocht) ±0.1%
Tuairisc RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Cumhdach, Cineál Tithíocht Thin Film