RMCF0603FG412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FG412R Image
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch. Féach sonraíochtaí le haghaidh sonraí táirge.
Forbhreathnú ar Tháirge
Cuid Uimhir: RMCF0603FG412R
Monaróir / Branda: Stackpole Electronics, Inc.
Cur síos ar an Táirge RES 412 OHM 1% 1/10W 0603
Datasheets: 1.RMCF0603FG412R.pdf2.RMCF0603FG412R.pdf
Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Coinníoll Stoc 50478571 pcs stock
Long Ó Hong Cong
Slí Loingsiú DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 50478571 pcs
Tagairt Praghas (I US Dollar)
10000 pcs
30000 pcs
Cuir Iarratas ar Fhocail
  • Qty:
Tabhair do spriocphraghas dúinn má tá méideanna níos mó ná iad siúd atá ar taispeáint.
  • Cuid Uimhir
  • Ainm na Cuideachta
  • Ainm an Teagmhálaí
  • R-phost
  • Teachtaireacht
Sonraíochtaí RMCF0603FG412R
Cuid Uimhir RMCF0603FG412R Monaróir Stackpole Electronics, Inc.
Tuairisc RES 412 OHM 1% 1/10W 0603 Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Cainníocht Ar Fáil 50478571 pcs Bileog sonraí 1.RMCF0603FG412R.pdf2.RMCF0603FG412R.pdf
lamháltas ±1% teochta chomhéifeacht ±100ppm/°C
Soláthraí Pacáiste Gléas 0603 Méid / Toise 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Sraith RMCF Mód Painéal 412 Ohms
Cumhacht (Watts) 0.1W, 1/10W Pacáistiú Tape & Reel (TR)
Pacáiste / Cás 0603 (1608 Metric) Ainmneacha Eile RMCF0603FG412RTR
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 155°C Líon na Fhoirceannadh 2
Airde - Ina suí (Max) 0.022" (0.55mm) gnéithe Automotive AEC-Q200
Ráta teip - Cur síos Mionsonraithe 412 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film