RGC1206DTC412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206DTC412R Image
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch. Féach sonraíochtaí le haghaidh sonraí táirge.
Forbhreathnú ar Tháirge
Cuid Uimhir: RGC1206DTC412R
Monaróir / Branda: Stackpole Electronics, Inc.
Cur síos ar an Táirge RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
Datasheets: 1.RGC1206DTC412R.pdf2.RGC1206DTC412R.pdf
Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Coinníoll Stoc 2659947 pcs stock
Long Ó Hong Cong
Slí Loingsiú DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2659947 pcs
Tagairt Praghas (I US Dollar)
5000 pcs
Cuir Iarratas ar Fhocail
  • Qty:
Tabhair do spriocphraghas dúinn má tá méideanna níos mó ná iad siúd atá ar taispeáint.
  • Cuid Uimhir
  • Ainm na Cuideachta
  • Ainm an Teagmhálaí
  • R-phost
  • Teachtaireacht
Sonraíochtaí RGC1206DTC412R
Cuid Uimhir RGC1206DTC412R Monaróir Stackpole Electronics, Inc.
Tuairisc RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Cainníocht Ar Fáil 2659947 pcs Bileog sonraí 1.RGC1206DTC412R.pdf2.RGC1206DTC412R.pdf
lamháltas ±0.5% teochta chomhéifeacht ±50ppm/°C
Soláthraí Pacáiste Gléas 1206 Méid / Toise 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Sraith RGC Mód Painéal 412 Ohms
Cumhacht (Watts) 0.25W, 1/4W Pacáistiú Tape & Reel (TR)
Pacáiste / Cás 1206 (3216 Metric) Ainmneacha Eile RGC 1/8 T2 412 0.5% R