STS2DPF80
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS2DPF80 Image
D'fhéadfadh an íomhá a bheith ionadaíoch. Féach sonraíochtaí le haghaidh sonraí táirge.
Forbhreathnú ar Tháirge
Cuid Uimhir: STS2DPF80
Monaróir / Branda: STMicroelectronics
Cur síos ar an Táirge MOSFET 2P-CH 80V 2A 8SOIC
Datasheets: STS2DPF80.pdf
Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Coinníoll Stoc 45637 pcs stock
Long Ó Hong Cong
Slí Loingsiú DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 45637 pcs
Tagairt Praghas (I US Dollar)
1 pcs
Cuir Iarratas ar Fhocail
  • Qty:
Tabhair do spriocphraghas dúinn má tá méideanna níos mó ná iad siúd atá ar taispeáint.
  • Cuid Uimhir
  • Ainm na Cuideachta
  • Ainm an Teagmhálaí
  • R-phost
  • Teachtaireacht
Sonraíochtaí STS2DPF80
Cuid Uimhir STS2DPF80 Monaróir STMicroelectronics
Tuairisc MOSFET 2P-CH 80V 2A 8SOIC Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / Comhlíonann RoHS
Cainníocht Ar Fáil 45637 pcs Bileog sonraí STS2DPF80.pdf
VGS (ú) (Max) @ Id 4V @ 250µA Soláthraí Pacáiste Gléas 8-SO
Sraith STripFET™ Rds On (Max) @ Id, VGS 250 mOhm @ 1A, 10V
Cumhacht - Max 2.5W Pacáistiú Cut Tape (CT)
Pacáiste / Cás 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ainmneacha Eile 497-8040-1
Teocht Oibriúcháin 150°C (TJ) gléasta Cineál Surface Mount
Ionchur toilleas (SFSanna) (Uasmhéid) @ VDS 739pF @ 25V Geata Muirear (QG) (Uasmhéid) @ VGS 20nC @ 10V
Cineál FET 2 P-Channel (Dual) FET Gné Logic Level Gate
Taosc le Foinse Voltage (RDS) 80V Cur síos Mionsonraithe Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 80V 2A 2.5W Surface Mount 8-SO
Atá ann faoi láthair - Leanúnach Drain (Id) @ 25 ° C 2A Uimhir Pháirtaigh ST*2DPF